هر روز با روش های جدیدی درصدد آمورش کارآمدتر زبان های خارجی بر می آیند. قطعا تا سطح متوسط (مثلا B1) باید در آموزشگاه یا خودخوان با کتاب های مرسوم صورت گیرد. ولی پس از آن می توان روش های گوناگونی پیشنهاد کرد. خودم شخصا دولینگو را برای یادگیری اموزش زبان آلمانی استفاده کردم. خوبی دولینگو این بود که آلمانی را با انگلیسی یاد گرفته می شود که باعث تقویت و ماندگاری هر دو زبان می شود. 

روش های دیگری همچون دیدن فیلم های زبان اصلی خوب است. بدین صورت که بار اول بدون زیرنویس و بار دوم با زیرنویس همان زبان مشاهده شود. روشی که بنده به ذهنم رسید، آموزش و توسعه لغات زبان با استفاده از کتاب های معروف است. به عنوان مثال در این لینک می تونید 10 کتاب محبوب بیل گیتس در زمینه فناوری را مشاهده کنید. هر چند سطح زبان خوبی داشته باشید، باز هم در هر صفحه حداقل 5 کلمه را نمی دونید. 

به نظر میشه یک استارت آپ در این زمینه راه بیفته و کتابهای زبان اصلی محبوب و معروف را شناسایی کنه. بعد انتهای هرصفحه معنی 5 تا 10 لغت را به فازسی بیاره و در انتها هم به ترتیب الفبایی معادل انگلیسی یا ترجمه انگلیسی را بیاره. در حقیقت با این روش با یه تیر دو تا نشون میزنه. حتی خود من خواننده هم می تونم در این زمینه مشارکت داشته باشم و کسب درآمد کنم. 

استارت آپ در زمینه حمل و نقل عمومی

آموزش زبان انگلیسی با استفاده از کتاب های پرفروش زبان اصلی

ثبت الگوی رانندگی راننده اتوبوس های شهری و پارامترهای مربوط به آن

زبان ,های ,انگلیسی ,روش ,کتاب ,  ,کتاب های ,زبان اصلی ,روش های ,در این ,استفاده از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دبیرستان پسرانه متوسطه اول پارسا pc-an جزوه آمار احتمال دکتری مدیریت دانلود کتاب و خلاصه کتاب شرکت خدمات فنی آریا| تخلیه چاه و لوله باز کنی نتایج پردازش داده‌ها در BI را توضیح دهید؟ دنیای بورس والتون تیم آکادمی عربی مهدی ترابی روزمره گیجات